A touch of Color 

Dora e Arte

Sherbime Profesionale

Permiresoni look-un tuaj me opcione nga me te ndryshme stilimi

Ne mendojme qe stilimi apo kurimi i detajeve nuk jane thjeshte mode e siperfaqshme por nje nevoje e brendshme e cdo njeriu per te vleresuar veten dhe per te permiresuar gjendjen shpirterore. Te kujdesesh per trupin tend eshte nje dhurate qe i ben vetes per te jetuar me qete, per tu ndjere me mire. Ne merremi me duart dhe kembet tuaja. Ne i relaksojme, i shlodhim, u heqim cdo tendosje nga dita e lodhshme, ju zbukurojme thonjte me forma, me ngjyra e dizenjo duke i konsideruar telaio te gjendjes suaj emocionale.

Zgjedhje nga me te ndryshmet ne sherbim te duarve tuaja

Ne gjithe keto vite aktivitet ne kemi prodhuar me mijra design dhe ngjyra per thonj te bukur qe dekorojne ne maksimum imazhin dhe i japin nje stil te percaktuar personalitetit tuaj. Ne mund te bejme figura dhe perdorim ngjyra ne pershtatje me veshjen, evenimentin ku do te merrni pjese, make up-in qe perdorni, me modelin apo ngjyren e flokeve, duke perftuar linjen apo stilin e deshiruar. Ne punojme me pasion dhe sfida e cdo dizenjimi eshte tejkalimi i pritshmerive te klientit.

Jepini me shume stil pamjes suaj

DORA E ARTE

Hidhini nje sy Produkteve tona Blini Tani

Njoftim

DORA E ARTE u ofron klienteve te saj nje Pakt te Qarte duke garantuar cilesine e produktit dhe merr persiper zgjidhjen e cdo problematike te mundshme ne favor te klientit.

DORA E ARTE konsideron marredheniet me klientin si ceshtje primare.

Kontaktet tona

Studo Nail Desing DORA E ARTE 
Rr.Elbasanit (perbri Ambasades USA)
Shk.2, dyqani5, Tirane

Email: info@doraeartetirane.com
Website: www.doraeartetirane.com